Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Limit Öğrenme

Bonus Kredi Kartı Borcu Sorgulama

10.10.2018
21
Reklam

Bonus Kredi Kartı Borcu Sorgulama 

Türkiye’de birçok anlamda öncü bankalardan olan Garanti Bankası, kredi kartlarında harcadıkça kazandıran sistemiyle de kendini ön plana çıkaran önemli bankaların başında gelmektedir. Çıkarmış olduğu Garanti Bonus Card ile harcadıkça bonus kazandıran Garanti bankası, bunun yanı sıra taksitli alışveriş imkanı ve bonus paralarla bedava alışveriş imkanı ile birçok kişi tarafından rağbet görmüştür. Garanti Bonus Card diğer kredi kartlarına nazaran aslında bazı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Örneğin; dünya üzerinde geçerli olması sayesinde bu karta sahip olan kişiler yurtdışı seyahatlerinde de nakit yerine kredi kartlarını kullanabilmektedir. Bununla birlikte bu kart yurt dışı alışverişlerinde de bonus kazandırmaya devam etmektedir.

Garanti Bonus Card ile dilerseniz nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Kredi kartının geçerli  olmadığı yerlerde kullanabilmek için Garanti ATM’lerinden anında nakit çekerek işinizi kolayca halledebilirsiniz. Ayrıca kazanmış olduğunuz bonusları para yatırma işlemleri için kullanarak cebinizden para çıkmadan da ödeme yapabilirsiniz. Garanti Bankası’nın bu özel kartı ile internet üzerinden alışveriş yaparken de birçok fırsattan faydalanabilirsiniz. Özel ürünlerde geçerli olan kampanyalardan faydalanarak ekstra taksit imkanı ve ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Tüm bu özel Garanti fırsatlarından, Garanti Bonus Card’ın, Bonus, Bonus Gold, Bonus Gold Trink, Bonus Platinum, Bonus Platinium Trink, Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus American Express, BonusPlatinium American Express, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, BonusTrink, Bonus Şeffaf, Bonus Genç, Bonus Flexi, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus, Altın Bonus kart sahiplerinden diledikleri zaman faydalanabilmektedir. Bu fırsatların yanı sıra ayrıca bu kartların kendilerine özel kampanyaları sayesinde de kullanıcılar ekstra kazanç elde edebilmekte, birçok önceliğe sahip olabilmektedir. Bonusun bu avantajlı dünyasına dahil olabilmek için internet üzerinden dahi anında bonus kart sahibi olabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.