Kredi Kartı Aidatı İade Dilekçesi

Denizbank Atm Kartı ve Kredi Kartı Bilgilendirme

09.10.2018
49
Reklam

Denizbank Atm Kartı ve Kredi Kartı Bilgilendirme

 Türkiye’nin finansal işlemler konusunda en çok tercih edilen ve özellikle son zamanlarda sağladığı avantajlı kredi destekleriyle birçok kişiye büyük fayda sağlayan Denizbank’ın tarihi Atatürk zamanına kadar dayanmaktadır. Kuruluş olarak 1938 tarihi gösterilen banka şu anda % 99 hisse oranıyla Rusya Siber Bank’ın bir kolu olarak faaliyet göstermektedir. Ülkemizde asıl kuruluş amacı 1938 yılında denizcilik sektörüne finans desteği sağlamak olan banka, 1992 yılına devlet bünyesinde faaliyetlerini sürdürmüştür. Ancak 1992 yılında alınan birtakım kararlarla birlikte Emlak Bank’la birleştirilmiştir. 1997 yılında özelleştirilme kararı alınan Denizbank Zorlu Holding tarafından satın alınarak bir genişleme çalışması içine gidilmiştir. 2002 yılından itibaren uluslara arası alanda etkin olmayı amaçlayan banka bu anlamda holdingin yeni yatırımları ile giderek büyüyerek bugünkü şeklini almıştır.

Denizbank 666 adet şubesi ile oldukça geniş bir alanda hizmet vermektedir. Aktif olarak çalışan 10000 çalışanı ile oldukça üretken olan banka, ilerisi için de büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Avusturya, Rusya, Türkiye ve KKTC’de birçok şubesi bulunan Denizbank son çeyrekte en çok büyüyen bankalar arasına girmeyi de başarmış durumdadır.

Denizbank, bireysel bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kamu bankacılığı, tarım bankacılığı gibi birçok hizmeti isteyen herkese sunabilmektedir. Gün geçtikçe daha da büyüyen ve attığı her adımda yalnızca finansal desteğe ihtiyacı olanları düşünen banka, sahip olduğu vizyon ve yerine getirmeye çalıştığı görevleri ile bir hizmet bankası olduğunu açıkça göstermektedir. Son zamanlarda reklam kanallarında sıkça görülmesi de bunun açık bir göstergesi olmaktadır. Parasını güvene almak, yatırım yapmak veya iş kurmak isteyenler için tüm imkanları sunan banka, hem kurumsal hem de bireysel olarak tüm konularda yardımcı olabilmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.