Finans Bank Kredi Kartı Extresi Sorgula

Bankacılık sektörünün günümüzde büyüyen devi Finans Bank bankacılık sektöründe yaptığı gelişmeler ile sektörde büyümeye devam ediyor. Katar merkezli ticaret bankası QNB bile güçlerini birleştiren Finans Bank, adını da artık QNB Finans Bank olarak yeniden düzenledi. Bankacılık sektöründe zaten sektörün lider markaları arasında yer alan Finans Bank, bundan sonra çok daha büyük gelişmeler ile karşımızda olacağa benziyor. Finans bank tarafından sunulan esnek ödeme kolaylıkları sunan kredi seçeneklerinin yanında, düşük faizli krediler ve ödeme kolaylığı sunan kredi kartları bankanın müşteri sayısının her geçen gün artmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra Finans Bank tarafından müşteri hizmetleri ve diğer hizmetlerde yapılan iyileştirmeler de müşteriler tarafından olumlu karşılanıyor. Peki, Finans Bank kredi kartı extresi sorgulama işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?
Finans Bank kredi kartı extresini sorgulamak için siz de birbirinden farklı seçenekler arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. İster banka şubelerinden, isterseniz mobil ya da internet şubelerinden ya da direkt olarak müşteri hizmetlerinden kredi kartı extresini anında sorgulayabilirsiniz. Peki, Finans Bank kredi kartı extresini sorgulamak için ne yapmamız gerekiyor?
Finans Bank kredi kartı extresini sorgulamak için tercih edebileceğiniz ilk seçenek Finans Bank şubeleridir. Siz de Finans Bank şubeleri aracılığı ile her türlü bilgiye birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Size en yakın Finans Bank şubesine müracaat ettikten sonra, adınıza tanımlı kredi kartınızın extre bilgilerine ulaşmak istediğinizi belirterek kredi kartı extrelerinizi sorgulayabilirsiniz. Kredi kartı extreleriniz sistem üzerinden kontrol edildikten sonra, dokümanlar halinde size teslim edilecektir.
Bir başka seçenek olarak, çevrenizde ya da yakınlarınızda bir Finans Bank şubesi yok ise Finans Bank internet şubesi üzerinden giriş yaparak kredi kartı extre bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Finans Bank internet sitesine girdikten sonra, müşteri numarası ya da T.C kimlik numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Bunun ardından karşınıza çıkacak menüde, kredi kartı güncel borç bilgileriniz ve kalan kullanımlarınız yer alacaktır. Siz de bu menü üzerinden kredi kartı extre sorgulama menüsüne giriş yaparak, kredi kartı extrelerinizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kredi kartı extreleri internet şubesi üzerinden 6 aya kadar izlenmektedir. Bundan daha detaylı bilgiler için banka şubelerine başvurmanız gerekiyor.
İnternet şubesi yerine, Finans Bank sistemine akıllı telefonlarınızdan girmek istiyorsanız QNB Finans Bank Cep Şubesi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden telefonunuza indirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mobil şube üzerinden izlemeniz gereken adımlar da yine internet şubesi ile aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir