Kredi Kartı Aidatı İade Dilekçesi

Garanti Bankası Bonus Card

14.10.2018
158
Reklam

Puan Sistemi İle Ödeme Yapabilme

                Uzun yıllardan beri ülke içerisinde verdiği hizmetler ile başarısını ortaya koymayı başaran Garanti Bankası, her geçen gün şube sayısını artırarak daha geniş kitlelere hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bilindiği üzere Garanti Bankası Bonus kredi kartı avantajları ülke içerisinde neredeyse tüm mağazalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ülkemizde insanların yaptıkları alışverişlerin birçoğunu taksitlendirdiği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Bonus kredi kartı özellikle taksitlendirme konusunda kullanıcılarının beklentilerini fazlasıyla karşılayabilmektedir. Bunun yanı sıra kart için her hangi bir aidat da talep edilmemesi büyük bir beğeni toplamaktadır. Bilindiği üzere kredi kartlarından nakit para ihtiyaçları da karşılanabilmektedir. Bonus kredi kartı kullanılarak çekilen nakit paralar için son derece düşük faiz oranları uygulanmaktadır.

Garanti Bankası ve Bonus iş birliği ile kapsama altına birçok şirket eklenmektedir. Üye iş yerleri ile yapılan özel anlaşmalar sonucunda müşterilere birbirinden güzel sürpriz avantajlar hazırlanmaktadır. Bilindiği üzere neredeyse tüm bankaların kredi kartlarında belirli bir puan sistemi bulunmaktadır. Bu sistemin öncüsü olan Bonus’un puan sistemindeki farklılıklar ilk bakışta dikkatlerden kaçmamaktadır. Verdiği puanların yüksekliği sayesinde kişiler rahatlıkla puanlarını kullanabilmektedirler. Yapılan alışverişlerin yerine ve türüne göre puan sisteminde farklılıklar meydana gelebilmektedir. Bonus kredi kartı kullanıldıkça puanlar da hızlı bir şekilde artış göstermektedir.

Yapılan alışverişlerde pos makinesinde kişinin puan bilgisi de yer almaktadır. Kasiyerler kişilere puan miktarları hakkında bilgilendirme yapabilmektedirler. Ya da puanını güncel bir şekilde takip eden kişi, alışverişten sonra yapacağı ödeme sırasında puanlarını kullanmak istediğini talep edebilmektedir. Bonus kredi kartıkullananlara avantajlar sunan iş yerlerinin sayısı internet ortamında da hızla yayılmaktadır. Aynı avantajlar burada da geçerli olmaktadır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emin dedi ki:

    kıredi gartımın u ayın borcunu örenmek istiyorum