HSBC Advantage Kart

HSBC Advantage Kart

Kredi kartlarının avantajlı dünyasına her geçen bir yenisi eklenerek kredi kartı kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. HSBC Advantage kart da bu avantajlı dünyanın bir parçası olarak piyasada yer almaktadır. Birçok anlamda avantaj sağlayan Advantage kart, sizlere alışverişte yepyeni ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açmaktadır. HSBC Advantage kredi kartı ile binlerce alışveriş noktasından anında ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilir ya da alışverişlerinizi taksitlendirerek geri ödemelerinizde kendinizi rahatlatabilirsiniz. Advantage kart ile nakite ihtiyacınız olduğu anlarda HSBC Bank ATM’lerinden ya da şubelerinden anında nakit çekimi yapabilirsiniz.

HSBC Advantage kredi kartınızla internet üzerinden alışverişlerde de birçok anlamda kendinize fayda sağlayabilirsiniz. Son 2-3 yıldır oldukça yaygınlaşan online ticaretten faydalanmak için özel güvenlikli alışveriş yöntemi ile Advantage kartınızı kullanarak kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Bu alışverişlerde online mağazaların sizler için hazırladıkları özel kampanyalardan faydalanabilir ve kârlı alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca HSBC Advantage kredi kartınıza bağlı olarak oluşturacağınız özel sanal kartınızla daha hızlı online alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC Advantage kredi kartınızın borcunu sorgulamak için internet bankacılığı hesabı üzerinden öğrenebilirsiniz. ayrıca birçok işleminizi halledebilirsiniz. HSBC bireysel bankacılık girişiyle, faturalarınızı ödeyebilir, mobil yükleme yapabilir, mobil faturanızı ödeyebilir ya da kredi kartı ödemenizi yapabilirsiniz. Advantage kredi kartının bu ayrıcalıklı dünyası içerisinde daha fazlasından yararlanmak için Advantage Classic/Standard Kart, Advantage Gold Kart ve Advantage Platinum Kartlarından birisine başvurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Advantage kartın bütün bu alışveriş fırsatlarının yanı sıra sağlayacağı özel faizsiz ve masrafsız anında kredi imkanları ile nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Advantage kartın avantajları sadece alışverişte değil aynı zamanda çalınma,kaybolma ya da alınan eşyaların kaybolması durumda da ortaya çıkmaktadır. Advantage kartınızla aldığınız eşyalarınız için kayıp çalıntı ve alışveriş teminatından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir