Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Limit Öğrenme

İşbank Maximum Kart Hesap Özeti

03.10.2018
168
Reklam

Ülkemizde uzun yıllar boyunca bankacılık alanında hizmet veren Türkiye İş Bankası, verdiği yüksek kalite hizmetler sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Bununla birlikte kredi kartı borçlarının yapılandırılması, kredi tutarları ve kredi çekme kolaylığı sağlaması da banka müşteri sayısının her geçen gün artmasını sağlıyor. Sadece bu alanda değil, aynı zamanda İş Bankası tarafından çıkartılan İş Bankası İş’te Üniversiteli kartı sayesinde üniversite öğrencileri de avantajlı kredi kartı kullanma hakkını kazanıyor. Bu kart sayesinde, kredi kartı taksitlerini ödemek çok daha kolay bir hal alırken aynı zamanda Cinemaximum sinemalarında hediye sinema bileti gibi birçok hediye de bulunuyor. Peki, İşbank Maximum kart hesap özeti bilgilerine nasıl ulaşılır?
İş Bankası Maximum Kart Hesap Özeti
İşbank Maximum kart hesap özeti bilgilerini görüntülemek ve detaylı şekilde incelemek istiyorsanız, banka tarafından sunulan birbirinden farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz. Öncelikle tercih edebileceğiniz ilk yöntem İş Bankası resmi internet sitesidir. Bu internet sitesine T.C Kimlik No bilgileriniz ya da kredi kartı bilgileri / müşteri numarası bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan panel üzerinden hesap özeti bölümüne ilerlemeniz gerekiyor. Açılan menüde 6 aya kadar yapılan tüm harcamaları görüntüleyebilir, hesap özetini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda gelecek kart borçlarınızı ve son ödeme tarihlerini de görüntüleyebilirsiniz.
İş Bankası Maximum kart hesap özetini görüntülemek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise İş Bankası İş’te Cep uygulamasıdır. Akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanan bu sistem sayesinde, istediğiniz her yerden hesap özetinizi kontrol edebilir, kalan kullanımlarınıza bakabilirsiniz. İş’te Cep uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama menüsüne, TCKN bilgileriniz ya da kredi veya banka kartı numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan sayfadan kart hesap özeti bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Bu menü üzerinden son 6 ay içerisinde yapılan tüm harcama ve ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz.
İş bankası Maximum kart hesap özeti bilgilerini incelemek için tercih edebileceğiniz bir başka yöntem ise banka ATM’lerini kullanmaktır. İş Bankası ATM leri üzerinden kredi ve banka kartınızı kullanarak giriş yapabileceğiniz gibi, kartsız işlemler menüsü üzerinden müşteri numarası ve TCKN bilgileriniz ile de sisteme giriş yapabilirsiniz. İş bankası ATM’leri üzerinden Maximum kartınızın hesap özeti bilgilerine anında ulaşabilir, bilgileri 6 aya kadar gözden geçirebilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.