Kredi Kartı Aidatı İade Dilekçesi

Kredi Kartı Borcu Sorgulama

15.10.2018
204
Reklam

Sorgulama işlemlerinizi artık çok kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bildiğiniz gibi ATM’ler veya internet üzerinden kredi kartı borcu ödemeve kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızlarla yaptığınız alışverişler sonucu hesap ekstrenizde görüken borçları ödemenin bir çok yolu vardır. Sistemimiz sizler için hazırlanmış olup, son derece güvenlidir. Yapmanız gereken tek şey sistemimize girmek ve işlemlerinizi anında gerçekleştirmek.

Peki Kredi Kartı Borcu Sorgulama işlemi yasal mı?

Evet kredi kartı borcu sorgulama işlemi tamamen yasaldır. Girdiğiniz hiçbir bilgi kayıt altında tutulmamaktadır. Sistemimiz mastercad tarafından geliştirilen 3D Secure sistemi ile korunmakta ve güvenli haldedir.

İstediğim kadar sorgulama yapabilirmiyim ?

Birden fazla kredi kartınız ile sistemimizi kullanarak kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimiz 7/24 kullanabilir durumdadır ve sorunsuz anında hizmet vermektedir.

Borcu sorguladım, ödeme yapabilirmiyim?

Sistemimiz sayesinde kredi kartı borcunuzu anında ödeyebilirsiniz, sorgulama yaptıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi kullanarak sistemimiz üzerinden kredi kartı borcu ödeme işleminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde artık her vatandaşımızda kredi kartı bulunmaktadır. Gerek çağın gereksinimleri, gerek bir ihtiyaç olarak kredi kartı her vatandaşımızın cüzdanında yer almaktadır. Hem ödeme kolaylığı hemde kullanım kolaylığı açısından kredi kartı bir çok insanımız tarafından tercih edilmektedir. Gittiğimiz cafe, restorant, sinema salonları gibi yerlerde kredi kartı kullanım yüzdesinin arttı. Bunun üzerinede firmalar kredi kartı taksit seçenekleriyle müşterilerinin dikkatini çekti. Her mağazada kredi kartı ödeme seçeneceğini bulabiliyoruz artık. Büyük bir reklam pazarı olan kredi kartının, gün geçtikte kullanım yüzdesi artmakta. Türkiye’de geçen seneye oranla kredi kartı kullanımı %10 artmış durumda. Bu gösteriyor ki insanlarımız kredi kartını önemli bir gereksinim olarak görüyor ve tercih ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.