Kredi Kartı Aidatı İade Dilekçesi

Kredi Kartı Ekstresi Hesap Özeti

11.10.2018
55
Reklam

Kredi kartı ekstresi hesap özeti kredi kartınızdan yapılan harcamaların yer aldığı bir listedir. Kredi kartı borçlarınızı öğrenemiyorsanız makalemizi okumaya devam edin lütfen. Kredi kartı hesap özetinizi günümüzde öğrenmek artık çok basit, yapmanız gereken tek şey bankanızla irtibat kurmak ve anında kredi kartı borcu öğrenme, kredi kartı hesap ekstresi öğrenme bilgilere erişebilirsiniz.

Kredi Kartı Ekstresi Hesap Özeti Öğrenme Yolları Nelerdir?

İnternet Bankacılığı : İnternet yoluyla banka işlemlerinizi yürütmenin en kolay yolu internet bankacılığıdır. Kullanmak içinse bankanıza belirtmeniz gerekiyor. İnternet bankacılığı kredi kartı borcu sorgulama, kredi kartı ekstresi öğrenme, kredi kartı limiti sorgulama, işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

Telefon Bankacılığı: Eğer internetten uzaksanız, ben beceremem diyorsanız diğer bir yöntem ise telefon bankacılığı. Bankanızı arayarak kredi kartı hesap ekstresini öğrenemezsiniz. Bankanızın ilgili numarasını arayarak yanınızda hesap cüzdanı tutarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

ATM Bankacılığı: Eğer telefon ve internet bankacılığı beceremem diyorsanız, en son çözüm ATM bankacılığı olacaktır. ATM bankacılığı için yanınızda hesap veya kredi kartınız olması yeterlidir. ATM’den kredi kartı ekstresi, kredi kartı limiti sorgulama, kredi kartı borcu öğrenme olanağınız vardır, borclarınızıda ATM den ödeyebilirsiniz.

Size en yakın ATMleri öğrenmek için bankanızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız ilde bulunan en yakın ATM noktalarını öğrenmiş olucaksınız. Kredi kartı ekstresi hesap özetini mail adresinze de yollatmanız mümkün, bankanız ile irtibat haline geçip bu isteği onlara belirtmeniz halinde kredi kartı borcu hesap ekstreniz mail adresinize gidecektir. Böylelikle sizde mail adresinizden kontrol sağlayabileceksiniz.

Kredi kartı hesap ekstresinde bildiğiniz üzere yaptığınız tüm harcamalar yer alıyor, böylelikle kredi kartınızla nerelere harcama yaptığınızı görebileceksiniz.  Alışveriş fişlerinizi ekstrenizdeki tutarla karşılaştırabilir harcamalarınızı düzenli kontrol edebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre bir çok insan yaptığı harcamaları kontrol etmiyor. Bu dikkate almadığımızı gösterir. Ancak kontrol ettiğimzizde fazla veya az çekim yapıp yapılmadığını görme şansımız bulunmaktadır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.